Raging Blood
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Anime-ul tau preferat....

In jos 
+12
Rin~ko
kamishiro-chan
Ai
psycho-JOKER
..::azumi::..[kirei yume]
~^'IePuRaS.de.VaTa'^~
doris
~Mo.Mo~
Egnirys Cimredopyh
Vizz
Saruki
Rujk
16 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
kamishiro-chan
Junior vain
Junior vain
kamishiro-chan


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 30
Where? : uruha`s bathroom!
Data de inscriere : 25/01/2009

Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 01, 2009 5:59 pm

mie imi lace muuuult blue gender! Shocked

marlene o chema pe tipa(numai stiu sigur)!



hey miemi place light!si L e kawaii!!!!!!!
Sus In jos
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Data de inscriere : 17/04/2009

Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 2:10 pm

Bleach I love you

pai in primul rand imi place cam tot la serialul ala..dar mai ales de sora si tatal lui Ychigo....mai ales atitudia lui rukia...e un anime pe gustul meu Evil or Very Mad

Edit by Saru: Ai putea sa vorbesti putin despre el...ce ti-a placut,ce personaje ai adorat etc.Daca scrii doar un cuvant intr-un post e considerat spam.Dezvatati-va va rog


Ultima editare efectuata de catre illusion in Dum Apr 19, 2009 9:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
psycho-JOKER


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 9:44 pm


yo I'm back (^^)y
am vazut ceva animeuri (sunt intro faza de posedata de animeuri =_=)
am vazut D Gray man pe tot asa cum am promis si e ..... e fain xDDD e greu de spus cum e pt ca dupa mine toata seria sar putea reduce la 53 ci nu 103 ep >.>, dar nu regret ca lam vazut (mam casatorit oficial cu Lavi acum 2 saptamani sau asa ceva xDDD il adooor) Singurul lucrur care ma deranjat enorm a fost ca multe personaje cu puteri mijto mor prea repede >.> ar fi fost dragut sa le tina mai mult in serie =_= oh well oricum e in topul animeurilor mele preferate >w<

Junjou Romantica (cica yaoi eu il cataloghez shonen-ai si atat =_= nu e destul de explicit pt mine =)))) ) E mijtooo si ador cele 3 cupluri in juru carora se invarte toata acvtiunea animeului.
E un fel de daily life cum e la Honey and Clover >.> .... dap cam asa ceva ... >.>

Ghost 07 animeu asta a inceput luna asta. Is decat 2 ep aprute dar deja is obsedata de el xDDDD pare interesant pana acum si grafica e SUPEEEER TIIIIIPI @_@ pastoooori @_@ si alti TIIIIPI @_@ (iti dai seama ca nus patori in animeu =_= come on =_=) E cu magie si cu chesti militatre, si cu secrete de razboi pe care un baiat incerca sa le afle @_@ wooow xDD
Sus In jos
http://psycho-joker.hi5.com/
DarK
Junior vain
Junior vain
DarK


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 33
Where? : [ Wasteland ]
Data de inscriere : 17/04/2009

Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 11:20 am

Ok , fav. anime ... let's see

Pe primul loc se claseaza Higurashi no Naku Koro ni / Higurashi no Naku Koro ni Kai , what more do you want then killer-lolis and gore ? XD

Pe locul doi , sunt mai multe chestiute deoarece chiar nu le pot clasifica mai jos , so , Ergo Proxy , Erementar Gerad , Elfen Lied , BECK - Mongolian Chop Squad , Sword of the Stranger , Steamboy si Devil May Cry . Toate absolut fabuloase , worth every second .

Iar pe locul trei , as zice DMC - Detroit Metal City , Death Note , Blue Gender , Kiddy Grade , GantZ , GantZ : Second Stage ! , Nana , She and her cat si of course , Bleach , seriile DB and that's about it XD
Sus In jos
sakura.no.hana
------
------
sakura.no.hana


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 34
Where? : Ploiesti
Data de inscriere : 30/01/2010

Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Ian 30, 2010 8:07 pm

anime-ul meu preferat e elfen lied
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anime-ul tau preferat....   Anime-ul tau preferat.... - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Anime-ul tau preferat....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Manga-ul tau preferat
» Anime thread

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Anime/Manga :: Anime-ul tau preferat...-
Mergi direct la: