~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 
 

 BoA(Boa Kwon)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 24
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: BoA(Boa Kwon)   Mier Aug 27, 2008 3:10 pm

Birth name: Kwon Boa
Born: November 5, 1986 (1986-11-05) (age 21)
Origin: Gyeonggi-do, South Korea
Genre(s): K-pop, J-pop
Occupation(s): Singer,dancer,model
Years active: 2000–present
Label(s): SM Entertainment
Avex Trax
Associated acts: SM Town / Anyband
si urmaeste H2O




Ultima editare efectuata de catre mary in Dum Aug 31, 2008 3:47 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
~Mo.Mo~
Cute vain
Cute vain
avatar

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 27/08/2008

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Mier Aug 27, 2008 6:02 pm

wooooooowww e foarte dragutsa
si imi place mel "every hearts" Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://simple-empty.hi5.com
soyo chan
------
------
avatar

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Dum Aug 31, 2008 3:43 pm

boa e foarte kawaii si imi place foarte mult vocea ei <333
every heart e mel mea preferata dar toate sunt super :D:X:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
avatar

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 27
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Sam Sept 06, 2008 11:55 am

BoA e ffff frumoasa imi place mult d ea. Vocea ei e super iar mel imi plac mult. K toti ceilalti mel mea preferata e Every Heart dar toate sunt misto :*:*:*:X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
mary
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 24
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Joi Oct 30, 2008 5:52 pm

BoA - Eat You Up us mv ver.




BoA - EAT YOU UP MV (HQ FULL ASIA VERSION)


Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 27
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Dum Apr 19, 2009 8:36 pm

deci pe fiinta pur si simplu o ador...o venerez...e idolul meu @____________@
imi place vocea ei asa mult incat ma gandesc sa ma apuc de cantat XDDDDDDDD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
illusion
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/04/2009

MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   Lun Apr 20, 2009 5:25 pm

ce voce faina poate sa aiba.......si e asa cuuute
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: BoA(Boa Kwon)   

Sus In jos
 
BoA(Boa Kwon)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: Boa-
Mergi direct la: