~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribui■i | 
 

 Xiah Junsu(Kim Jun Su)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 24
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Joi Aug 28, 2008 8:42 pm

Stage Name: XIAH / Xiah JunSu (시아준수 or 细亚俊秀)
Real Name: Kim Jun Su (김준수)
Date Of Birth: 1st January 1987 (born on December 15, but his parents regiesterd him on January 1st)
Birth Place: KyungkiDo Heights
Blood Type: B
Height: 178cm
Weight: 66kg
Hobbies: piano, soccer
Talents: singing, dancing
Band Position: Mid-Lead Vocals
Awards:
Casting by Starlight Casting System
SBS-TV Saturday is Coming's KangTa's team - Lead Vocal

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Vin Aug 29, 2008 12:13 am

LMAOOOOOO
ce sarpe are in penultima poza Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
avatar

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 27
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Sam Sept 06, 2008 12:00 pm

Il ador p Xiah 8-> e ubirea mea Smile) e un scumpic :X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
avatar

Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Vin Dec 26, 2008 2:07 am


awwww Junsu e un adorabil >w<
are caracterul ala asa baka si amuzant
as da orice sa am un frate ca el >w<
si e talentat si danseaza si bine si si ...yaaaaa pur si simplu nu ai cum sa nul placi

_________________

--------------------------I L.L. YOU xDDD------------------------
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://psycho-joker.hi5.com/
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Vin Dec 26, 2008 2:50 pm

Nozomi a scris:
LMAOOOOOO
ce sarpe are in penultima poza Mad Mad Mad Mad

wtfO_O'

ce sarpe...ca eu nuvad Mad Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
avatar

Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Sam Dec 27, 2008 11:31 am


asta ma gandeam si eu =))))))
dar cand am vazut cine a postat mam gandit ca iar te uitai stramb =))))))
Aki ma omori =)))))

_________________

--------------------------I L.L. YOU xDDD------------------------
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://psycho-joker.hi5.com/
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Dum Dec 28, 2008 9:13 pm

nu pot sa te omor=))))
doar sa te fac sa raaaaaaaaaazi pana iti dai duhu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 27
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   Dum Ian 25, 2009 9:26 pm

junsu e adorabil...e..e...pur si simplu pig pig LOVE I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Xiah Junsu(Kim Jun Su)   

Sus In jos
 
Xiah Junsu(Kim Jun Su)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: DBSK[TVSK]-
Mergi direct la: