~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 
 

 U-Know YunHo(Jung Yun Ho)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 24
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: U-Know YunHo(Jung Yun Ho)   Joi Aug 28, 2008 8:55 pm

Stage Name: U-KNOW / U-Know YunHo (유노윤호 or 瑜卤允浩)
Real Name: Jung Yun Ho (정윤호)
Date Of Birth: 6th Februray 1986
Birth Place: JunNam Heights
Blood Type: A
Height: 184cm
Weight: 66kg
Hobbies: Listening to music and singing
Talents: Singing, and dancing.
Band Position: Bass Vocals, Leader
Awards:
S.M. Entertainment's 1st Best Youth Competition
Best Dance Award
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
 
U-Know YunHo(Jung Yun Ho)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: DBSK[TVSK]-
Mergi direct la: