~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuişi | 
 

 MAX(Shim Chang Min)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 24
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: MAX(Shim Chang Min)   Joi Aug 28, 2008 8:58 pm

Stage Name: MAX / ChoiKang Changmin (최강창민 or 最强昌珉)
Real Name: Shim Chang Min (심창민)
Date Of Birth: 18 February 1988
Birth Place: Seoul Heights
Blood Type: B
Height: 186cm
Weight: 63kg
Hobbies: listening to music, sport, composing
Talents: singing, dancing, sport (basketball)
Band Position: High Vocals
Awards:
S.M. Entertainment's 6th Best Youth Competition
1st Place Award / Best Singing Award
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
 
MAX(Shim Chang Min)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: DBSK[TVSK]-
Mergi direct la: