~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiți
 

 MICKY(Park Yoo Chun)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
mary

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 26
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

MICKY(Park Yoo Chun) Empty
MesajSubiect: MICKY(Park Yoo Chun)   MICKY(Park Yoo Chun) I_icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 9:02 pm

Stage Name: MICKY / Micky YooChun (믹키유천 or 秘奇有天/秘奇有仟)
Real Name: Park Yoo Chun (박유천)
Date Of Birth: 4th June 1986
Birth Place: Seoul Heights
Blood Type: O
Height: 180cm
Weight: 64kg
Hobbies: composing, driving and tuning icing cars
Talents: singing, composing, writing lyrics
Band Position: Mid-Low Vocals
Awards:
2001 American Musical Festival (Viriginia) Grand Prize
2003 KBN Youth Musical Festival Special Prize
MICKY(Park Yoo Chun) C3182769
Sus In jos
http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
 
MICKY(Park Yoo Chun)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: DBSK[TVSK]-
Mergi direct la: