~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiți
 

 Hwanhee(Hwang Yoon-Suk)

In jos 
AutorMesaj
mary
Junior vain
Junior vain
mary

Numarul mesajelor : 122
Varsta : 26
Where? : branesti
Data de inscriere : 26/08/2008

Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) Empty
MesajSubiect: Hwanhee(Hwang Yoon-Suk)   Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) I_icon_minitimeMier Sept 03, 2008 8:15 pm

Birth name: Hwang Yoon-Suk (황윤석)
Also known as Hwanhee (환희), Fany, Hwany
Born: January 17, 1982 (1982-01-17) (age 26)
Seoul, South Korea
Genre(s): Pop, Dance, Korean hip hop, R&B
Occupation(s): Singer, actor
Years active: 1999 - present
Label(s): SM Entertainment (1999-2004)
PFull Entertainment: (2004-present)
Associated acts: Fly to the Sky
Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) Hwanhee
Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) 248005015390l
Sus In jos
http://anticdulce.hi5.com    http://saanghaesuju.hi5.com
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
..::azumi::..[kirei yume]

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 29
Data de inscriere : 06/09/2008

Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) Empty
MesajSubiect: Re: Hwanhee(Hwang Yoon-Suk)   Hwanhee(Hwang Yoon-Suk) I_icon_minitimeMar Sept 09, 2008 9:09 am

asta da tip dragutz I love you
Sus In jos
 
Hwanhee(Hwang Yoon-Suk)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: Fly to the Sky-
Mergi direct la: