~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuişi | 
 

 Sun Ye ^____^

In jos 
AutorMesaj
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
avatar

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 27
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Sun Ye ^____^   Lun Sept 08, 2008 3:32 pm

Stage name: Sun Ye 선예
Full name: Min Seon Yeh 민선예
Birthdate: August 12th, 1989
Height: 160cm
Weight: 46kg
Favorite Color: Blue
Favorite Artist: Beyonce, Yiruma
Blood Type:AB

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Sun Ye ^____^   Lun Sept 08, 2008 5:59 pm

asta cred ca e cea mai micaO_O
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
 
Sun Ye ^____^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: Wonder Girls-
Mergi direct la: