~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 
 

 So Hee ^___^

In jos 
AutorMesaj
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
avatar

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 27
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: So Hee ^___^   Lun Sept 08, 2008 3:39 pm

Stage name: So Hee 소희
Full name: Ahn So Hee 안소희
Birthdate: June 27th, 1992
Height: 163cm
Weight: 43kg
Favorite Color: Pink
Favorite Artist: Beyonce, Alicia Keys, Rain, Im Jeong Hee
Blood Type:AB

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: So Hee ^___^   Lun Sept 08, 2008 5:58 pm

dar lol,ce mici suntO_O'
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
 
So Hee ^___^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: Wonder Girls-
Mergi direct la: