~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 
 

 Yoo Bin ^__^

In jos 
AutorMesaj
..::azumi::..[kirei yume]
Chibi Vain
Chibi Vain
avatar

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 27
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Yoo Bin ^__^   Lun Sept 08, 2008 3:42 pm

Stage Name: Yoo Bin 유빈
Full Name: Kim Yoo Bin 김유빈
Birthdate: October 4, 1988
Height: 163cm
Weight: 45kg
Favorite Artist: Lauryn Hill, Eve





Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Yoo Bin ^__^   Lun Sept 08, 2008 5:57 pm

e draguta,slaba si micaT_T Sad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
 
Yoo Bin ^__^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Korean-pop :: Wonder Girls-
Mergi direct la: