Raging Blood
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 joker land

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
psycho-JOKER


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

joker land Empty
MesajSubiect: joker land   joker land I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 7:29 pm


OH MY MUMUUUUUU Rolling Eyes
cum de nu miam facut si eu o chestie unde sami expun minunatul, ne mai vazutul, unicul meu talent? =O
OMG =O
well here it goes

desen: .::Jio::.
date inutile: >.> well lam desenat imediat dupa ce am citit Satan 666 (za manga) adica acum ceva f mult timp in urma xD
dar tot imi place so yeah ...

desen: .::nabari no Ou::.
date inutile: am vazut nabari de craciun defapt intre craciun si revel anu trecut, si mia ramas in minte faza de la melodia de sf cu Yoite si Miharu, asa ca am desenato (observati data, dak imi amintesc eu bine lam facut cu cateva ore inainte de miezul noptii XDDD)

desen: .::my notebook::.
date inutile: sunt pe ""kawaii mood" de ... well de la ziua mea xDDD blestemata fie ziua de 11 =_=
asa si ma gandeam sami spamez caietul de japoneza si asta a iesit xDDD

recente
dete inutile: In urma cu cateva saptamani mia trecut prin cap sa incerc ceva nou pt profilul meu
si miam zis ca ar fi mai mijto sa desenez eu ceva ca un fel de pag de identitate si sa o editez pe comp
si iata ce a iesit:

desen: .::Joker sig::. from this
desen: .::green Joker::. from this
date inutile: tema e destul de simpla nu? am luat tot ce imi place mie (mia palcut in acel moment ca mie imi palc cam multe xD) si leam combinat intro singura idee. Acum ... etoo as fi putut sa desenez chiar eu efectele pana la cel mai mic detaliu dar e prea mul de muca si ma plictisesc repede si nu pot sa las un desen neterminat sal fac a 2 zi sau asa ceva pt ca se pierde idea originala =___= u feel meh?

Cereri - well now totul a plecat de la Akira care mia cerut sai fac si ei un desen de profil si de la ea sau trezit si restul ca vor un desen d ela mine xDDD si ca o fata cu MUUULT bun simtz ce sunt am spus: MARSH MAH =_=
xDDD

about: Akira mia cerut doar ceva ce sa o reprezinte + un chibi Reita X.X dupa ce lam facut a vrut sa apara si ea in poza so a zis: "punema si pe mine chibi langa el :X:X:X:X"
desen: .::chibi Akira to Akira::.
about: plecand de la desenu asta am facut si restul. Am ales emoticonuri cretine ca stiam ca ii plac, trebuia sa bag un panda ca stiam ca ii place si apoi ma traznit idea "daca tot ii cheama Akira pe amandoi ce ar fi ca ea si Rei sa fie in orash si Akira-chan sa vrea sa viziteze AKIRA LAND iar Rei Rei nu vrea >=]" si asta am si facut =_=
desen: .:: Akira LAND::. from this

about: mam oferit sai fac un desen lu Akipo >.> nu a iest ce vroiam so iam spus "iti fac alta data =_=" dar ea "kyaaa imi palce @-)" =_= Oricum tot o sai fac unu asa cum am vrut initial =)))) pana atunci ramane cu asta. Tema era ceva jrock ... si ceba ceva legat de Manabu (chitaristu parca de la Screw) dar eu cum eram obsedata de Jin (tobosaru acesi formatie) a iesit o combinatie =_= ples ca is pedofila si daia arata asa de tanar =))))) so miam zis little JI (jin) BU (manabu) 8D
desen: .::little Jibu::.

about: si cum o cerere duce la alta a venit si Mary-chan =___= "ai facut la toti dar mie cand imi faci? =(" ok ... ia mia spus sa fac ce vreu eu si nu mia convenit trebuia sa fie si ceva ce ii palce asa ca miam spsu ceva horror spooky sau asa ceva ar fi ok de moment ce e o obsedata si ca sa fie ceva ce smai placa si mie am ales bleach >=] asa ca ales Visoreds (stiti voi aia de isi controleaza hollowul interior si reusesc sa folosesca puterea lor fara sa fie posedati de ei >.>). Iata varianta mea il cheama IMMDDDI (e un nume de cod numaru de dupa litera arata de cate ori se repta litera, si lam numit asa pt ca mai am cateva idei de visoreds si vreau sa fac o trupa intreaga si sa fie toti codati =)))) ok mam tampit 8D)
desen: .::IM2D3I::.

asa .... si mai am o cerere. E de la Asuka =_= ceva cu chibi si verde a cerut ea =)))))) o sa vad ce pot face

pareri critici alea alea ? hai ca nu ma supar doar comentez =)))
daca e ceva c enu vi se pare ok desenat asta e pt ca nu intalegeti desenu =)))))))
ok nu conteaza
vb serios chair nu ma supar


joker land 360629


Ultima editare efectuata de catre psycho-JOKER in Vin Apr 17, 2009 10:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://psycho-joker.hi5.com/
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko


Numarul mesajelor : 188
Varsta : 32
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 7:35 pm

MOAMA!!!!!!

ce TOTAL!!!!!!!!

le ador I love you
Sus In jos
Saruki
Chibi Admin
Saruki


Numarul mesajelor : 414
Varsta : 29
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 8:17 pm

Waaaa!!!!!
Sunt fabuloase!
Le adooor O....O
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Data de inscriere : 17/04/2009

joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 7:33 pm

woooow...dar te pricepi nu glumaO___O
Sus In jos
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
psycho-JOKER


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 9:55 pm


xDDDDDDD
mersi pig
ma bucur ca va plac xDDDD
oh well ca si creator al lor eu nu o sa fiu niciodata multumita
ca imi stiu toate defectele care le are un desen de al meu pana la cel mai mic =_=
asta pt ca inainte de toate sunt critic =))))
doar ca la mine ma fac ca nu le vad =)))))
oh well ... ma stradui si eu =_=
Sus In jos
http://psycho-joker.hi5.com/
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 35
Data de inscriere : 17/04/2009

joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 9:46 am

sincer..da te stradui nu gluma..cand le-am vazut eramO_____O..cred ca daca as incepe sa desenez nici in 10 ani nu as ajunge sa desenez ca tine Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





joker land Empty
MesajSubiect: Re: joker land   joker land I_icon_minitime

Sus In jos
 
joker land
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vain-hope's Joker

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Vain's fun :: Fan art-
Mergi direct la: