~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 
 

 Shou [vocal]

In jos 
AutorMesaj
Saruki
Chibi Admin
avatar

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 23
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

MesajSubiect: Shou [vocal]   Mar Aug 26, 2008 1:56 pm


_________________




Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://frail-limb-nursery.blogspot.com
~Mo.Mo~
Cute vain
Cute vain
avatar

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 27/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Dum Aug 31, 2008 8:51 am

lentile in stil lolita23q B-)=))))))
[glumeam O.o']





Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://simple-empty.hi5.com
Saruki
Chibi Admin
avatar

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 23
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Dum Aug 31, 2008 10:03 pm

Profile :

- Real Name: Kohara Kazamasa

-Part: Vocals
-Birth Date: July 5th, 1981
-Blood Type: O
-Height: 177 cm - 5'10"
-Weight: 59kg (130 pounds)
-Shoe Size: 26 cm
-Perfume: BVLGARI black
-Favorite Phrase: "I understand~"
-Hobbies: games, second hand clothes shopping, coffee
Won't Give Up: Sleeping
-Fascination: Walking
-Favorite Artists: LUNA SEA, KORN, Atari Teenage Riot, BRAHMAN, The Used, MUSE, Hawaiian6
-Favorite Brands: DIET BUTCHER SLIM SKIN, UNDER COVER, And A, Vivienne Westwood, ZooL, LHP
-Previous Bands: Lost Age, Givuss

_________________




Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Egnirys Cimredopyh
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 25
Where? : Euphoric Field
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Joi Sept 11, 2008 10:11 pm

OMG O__O e inalt si eu credeam ca e mai mic z.z' nici 1.70 nu ii dadeam O_O' Oricum are o voce *~* Btw o_o' a mai vazut cineva ca pe site-ul oficial la numele lui scire "Show" nu "Shou" ? O_O''''
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://drop-a-veil.1talk.net/
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
avatar

Numarul mesajelor : 467
Varsta : 27
Data de inscriere : 09/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Joi Sept 11, 2008 10:57 pm

sincer,nu stiu=))
probabil Shou e Show
cine stie XDD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vain-hope.huhohi.com
Egnirys Cimredopyh
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 25
Where? : Euphoric Field
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Joi Sept 11, 2008 10:59 pm

Uhm posibil o.o' habar nu am dar am ramas mirita o_O' inainte scria Shou o.o' Shou face show lol Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://drop-a-veil.1talk.net/
illusion
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/04/2009

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Sam Apr 18, 2009 2:25 pm

nu imi plac pantalonii aia de leopard Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Saruki
Chibi Admin
avatar

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 23
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Sam Apr 18, 2009 4:20 pm

^ nici mie xD sunt asa de mulati si de...

Shin O.O
Eu am vazut la el pe blog Show si ma miram o.O'
Poate i se zice si asa \ ^.^ /

Pai....Shoooou @_____@
He's so damn cute <3
Si are o voce geniala *~*
Insa....mie una imi placea mai mult cum era inainte...look-ul,si inainte mai tipa si el asa putin in melodii si mai ales in live-uri :D
But he's OK ^ ^

_________________




Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://frail-limb-nursery.blogspot.com
illusion
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/04/2009

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Sam Apr 18, 2009 7:05 pm

imi place la nebuie dar daca isi mai ia pantalonii aia ii dau foc Evil or Very Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Egnirys Cimredopyh
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 25
Where? : Euphoric Field
Data de inscriere : 26/08/2008

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Sam Apr 18, 2009 11:16 pm

Well SaRu am vazut si eu, nu stiu de ce scrie asa si imi e prea lene sa aflu lol o.O" Probabil asa i-a venit din moment ce cuvintele astea doua seamana intre ele XD Pantalonii aia nici mie nu mi-au placut, de fapt chiar ii detest, arata ca naiba cu ei z.z
Mie mi-a placut foarte mult Shou inca dinainte sa ascult j-rock lol. Anyway si acum imi place foarte mult. Stiu ca e foarte popular si bla bla, dar ma intereseaza chestia asta. Pur si simplu ii ador vocea desi prima data cand am ascultat parca nu imi venea sa cred ca e vocea lui lol, plus ca ador versurile care le scrie, yep de obicei am ceva cu membrii care scriu versurile la melodii XD mai ales daca imi plac foarte mult.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://drop-a-veil.1talk.net/
illusion
Junior vain
Junior vain
avatar

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/04/2009

MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   Dum Apr 19, 2009 10:02 am

deci cum sa zic eu pantalonii aia il fac sa para gay.....nu ca ar fi ceva rau..de fapt arata ca pantalonii de pijama.. Mad insa cand vine vorba de lyricsuri...eh..aici se schimba situatia ca deh.....sunt pera faine..stie sa compuna...go go SHOooooooouuuu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Shou [vocal]   

Sus In jos
 
Shou [vocal]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Japanese-rock :: Alice Nine-
Mergi direct la: