~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCautareInregistrareConectare

Distribuiți
 

 Saga [bass]

In jos 
AutorMesaj
Saruki
Chibi Admin
Saruki

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 24
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeMar Aug 26, 2008 1:57 pm

Saga [bass] Saga

_________________


Saga [bass] Catsav10

Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
~Mo.Mo~
Cute vain
Cute vain
~Mo.Mo~

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 27/08/2008

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:50 am

Saga [bass] Alice_nine_2768
Saga [bass] Alice_nine_2749
Saga [bass] A907dn8
Saga [bass] Ng26-12
Saga [bass] Ng26-24
Saga [bass] Saga386
Sus In jos
http://simple-empty.hi5.com
Saruki
Chibi Admin
Saruki

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 24
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeDum Aug 31, 2008 10:04 pm

Profile :

Real Name: Sakamoto Takashi

* Part: Bass
* Birth Date: June 24th, 1982
* Blood Type: AB
* Height: 176 cm - 5'9"
* Weight: 55kg
* Shoe Size: 27 cm
* Perfume: DOLCE&GABBANA
* Favorite Phrase: "Wife!"
* Hobbies: dogs, walking, sadistic hobbies
* Won't Give Up: things I'm proud of
* Fascination: Clothes
* Favorite Music: UNDERWORLD, downy, NUMBER GIRL, Music that makes you feel floaty/sick
* Favorite Brands: NCYHAIT, abx, ZUCCa, Garson, Ku
* Previous Bands: Visage, Delta Ark

_________________


Saga [bass] Catsav10

Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 31
Data de inscriere : 17/04/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 2:26 pm

favorite phrase wife???ce tare
Sus In jos
Egnirys Cimredopyh
Junior vain
Junior vain
Egnirys Cimredopyh

Numarul mesajelor : 77
Varsta : 26
Where? : Euphoric Field
Data de inscriere : 26/08/2008

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 11:20 pm

Lui Saga nu i-am dat nici un fel de atentie la inceput, dar in timp a inceput sa-mi placa. Acum e preferatul meu dupa Shou XD E atat de adorabil si chiar imi place cum suna vocea lui O.O Stiu ca uneori poate parea foarte fitos, dar e prea sepsy sa nu iti placa lol O_O E si foarte talentat, plus ce face in timpul concertelor bwahaha @_@"" *fangirl moment* XD
Sus In jos
http://drop-a-veil.1talk.net/
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 31
Data de inscriere : 17/04/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 10:07 am

mai ales cu bass-ul....eu salivam pe tastatura cand ma uitam la un concert de-al lor...deci Saga....e al naibi de bun in ceea ce face cu bass-ul...uuhuhuuhuhuhh......tine-o tot asa..si la fel ca la ceilalti lasa-te de fumat
Sus In jos
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 28
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 11:14 am

mi-as face pierce in buza numai de dragul lui....il ador si pe el ca si pe Nao si pe Hiro-chan @___________@
Sus In jos
Saruki
Chibi Admin
Saruki

Numarul mesajelor : 414
Varsta : 24
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 9:28 pm

Saruki a scris:
Saga [bass] Saga

T_________T
Saga,Saga ce ai la gaaaaaaaaaat?????
Am avut un lant la fel,numai ca era Bvlgari,dar l-am luat intr-o zi la scoala , m-am jucat cu el si mi-a sarit din mana lantul >_> am ramas doar cu parte rotunda ._____.
omg T .T~

_________________


Saga [bass] Catsav10

Sometimes I wish I could be strong like you
It doesn't matter
Each time I wake I'm somehow feeling the truth
I can't handle

Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 31
Data de inscriere : 17/04/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeLun Apr 20, 2009 5:14 pm

Saga [bass] Saga8
Saga [bass] Saga7
Saga [bass] Saga6
Saga [bass] Saga10
baiat hot la orizont!!!!...cat imi plac manusile alea Evil or Very Mad
Sus In jos
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 28
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeLun Apr 20, 2009 5:20 pm

lasa manusile...eu il vreau pe el......e mecha hot @_______@
mult prea hot X3 Exclamation
Sus In jos
illusion
Junior vain
Junior vain
illusion

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 31
Data de inscriere : 17/04/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeLun Apr 20, 2009 5:21 pm

eeeeeeee........ti-l fac cadou de craciun....
dar tot imi place cum se imbraca... I love you
Sus In jos
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko

Numarul mesajelor : 188
Varsta : 28
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitimeLun Apr 20, 2009 5:22 pm

weee.....ce cadou frumos de craciun o sa am X3
si mie imi plac hainele lui X3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Saga [bass] Empty
MesajSubiect: Re: Saga [bass]   Saga [bass] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Saga [bass]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Asian music :: Japanese-rock :: Alice Nine-
Mergi direct la: