Raging Blood
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 hi all =^_^=

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ai
------
------
Ai


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 26/08/2008

hi all =^_^= Empty
MesajSubiect: hi all =^_^=   hi all =^_^= I_icon_minitimeMar Aug 26, 2008 7:56 pm

buna sunt o fata din suceava (nu precizez numele ma feresc de hotii de identitate What a Face daca vreti sa folositi numele meu spunetimi Ai, nu precizez nici varsta Embarassed scriu cam mult in paranteza) ador japoneza ,japonia,j-rock tokio hotel (nu incep sa enumar toate formatiile mele preferate ca pana maine dimineata nu mai termin) ador sa fac exces de smiley-uri dar daca in acest forum nu este permis sa pun 100000 de smiley-uri intr'un post nu voi pune Suspect sunt total indragostita de postere si daca vedeti tapetul din camera mea lesinati 1-2 si mai departe nu stiu ce sa mai zic Question daca vreti mai mult luati id gazerock.is_not_dead e id meu si putem vorbi hi all =^_^= 197778
Sus In jos
~Mo.Mo~
Cute vain
Cute vain
~Mo.Mo~


Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 27/08/2008

hi all =^_^= Empty
MesajSubiect: Re: hi all =^_^=   hi all =^_^= I_icon_minitimeMier Aug 27, 2008 9:22 am

hy
cred ca esti singura fana th Shocked
hehehe dar asta nu e nimic ^_^
bun venit pe forum si sper sa te distrezi! cat
Sus In jos
http://simple-empty.hi5.com
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
Rujk


Numarul mesajelor : 467
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/08/2008

hi all =^_^= Empty
MesajSubiect: Re: hi all =^_^=   hi all =^_^= I_icon_minitimeDum Ian 25, 2009 3:29 am

buna Ai ^^ gomen de intarziere>> sunt cam uituca...welcome pe forum si sper ca ne vom distra\^^/
Sus In jos
http://vain-hope.huhohi.com
Continut sponsorizat





hi all =^_^= Empty
MesajSubiect: Re: hi all =^_^=   hi all =^_^= I_icon_minitime

Sus In jos
 
hi all =^_^=
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Our Vain Hope :: Vain's new members-
Mergi direct la: