Raging Blood
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Nemultumiri

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
Rujk


Numarul mesajelor : 467
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/08/2008

Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Nemultumiri   Nemultumiri I_icon_minitimeDum Aug 10, 2008 3:33 pm

Daca aveti ceva nemultumiri,nu ezitati sa le spuneti^_^
Sus In jos
http://vain-hope.huhohi.com
Egnirys Cimredopyh
Junior vain
Junior vain
Egnirys Cimredopyh


Numarul mesajelor : 77
Varsta : 30
Where? : Euphoric Field
Data de inscriere : 26/08/2008

Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri I_icon_minitimeSam Apr 18, 2009 11:04 pm

Oky stiu ca nu prea sunt in masura sa vorbesc din moment ce nu prea trec pe aici dar meh.
In primul rand postul asta o sa fie mai mult un fel de sugestie nu neaparat o nemultumire, dar din moment ce nu am gasit niciunde un topic cu sugestii am zis ca asta e cel mai potrivit unde as putea posta.
In primul rand pe forum-ul asta sunt multe posturi cu spam. Si nu, spam nu inseamna doar un cuvant intr-un post sau mai stiu eu ce, inseamna ca si daca sunt chiar si 5 cuvinte tot spam e, din moment ce ar trebui sa-ti dai cu parerea la topicul respectiv, nu sa zici cine stie ce tampenii plus sa mai faci si off topic.
In al2lea rand am vazut la sectiunea de jocuri ca la titlul unor topicuri sunt .... dupa nume si nu arata deloc bine ya know.
Pe urma era o regula care m-a deranjat. 'Text in semntura (maxim): 6 randuri' Nu am mai vazut niciunde regula asta, i mean wtf? Pe bune acum, nici macar atat nu am voie? Daca vreau sa scriu ceva mai mult? Nu cred ca deranjeaza pe cineva cate randuri de text sunt la semnatura, chiar mi se pare exagerat.
Well cam asta ar fi, dar la spam cred ca ar trebui sa aveti mai multa grija, pana si adminii fac destul de mult, atunci ce va asteptati de la useri?
Sus In jos
http://drop-a-veil.1talk.net/
Saruki
Chibi Admin
Saruki


Numarul mesajelor : 414
Varsta : 29
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 12:42 am

Nici eu nu stiu ce sa zic sa facem cu spam-ul
Am aceeptat posturile -care sunt mai numeroase la j-rock- de 5 cuvinte z.z si da,sunt si aberatii.Plus de asta,ma enerveaza pozele pe care le-a pus Saru ca nu le-a pus thumbnail O__O (Saru baka....SARUUUU ESTI O BAKAAA)
Dunno z.z'
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
psycho-JOKER


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 5:06 am


goood >> dar poti sa scrii ce vrei si cat vrei
uite am reformulat regula pt tine
6 randuri NUMAI DACA sigu contine si imagine (imi pare rau ca nu am specificat de la inceput ca sa se intaleaga exact)
asta pt ca imag si un text kilometric e stresant =_=
e mult spatiu ocupat degeaba
pt ca stiu ca nimeni nu sta sa scrie romane pe forum
si tot ce o sa vezi cand intri la un topic ar fi nu mai sigurile
deci e la alegerea ta
fie numai text fie imag + 6 randuri maxim de text =_=

scuze daca regurile sunt asa de "exagerante"
trebe pur si simplu sa te adaptezi la traiul de aici
cat despre restul problemelor pe care leai punctat
well acolo nu am ce sa spun nu e chair domeniul meu de moment ce topicuri de genu jocuri and others nu am fost din start de acord cu ele =_=
dar cica ele trebe sa existe pt amuzamentul userilor =_=
nush sincer as vrea si eu sa stiu care e faza cu multe din topicurile carora nu le gasesc rostul
de ex topicul asta =_=
de ce miar pasa de la inceput despre ce nemultumiri au altii? >.>
si eu am nemultumir si inca multe dar asta nu inseama ca ele o sa fie ascultate chiar daca sunt in postura in care sunt =_=
ori ce ai face nu poti sa multumesti pe toata lumea pana la cele mai mici detali
deci topicul acesta este fara rost
fie ca stiu sau ca nu stiu ce il doare pe unu si pe altu asta nu schimba cu nimic faptul ca mai devreme sau mai tazrziu va aparea un altceva care nu va satispafe pe deplin o persoana =_=
Sus In jos
http://psycho-joker.hi5.com/
Continut sponsorizat





Nemultumiri Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nemultumiri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Introducere :: Nemultumiri/Cereri-
Mergi direct la: