Raging Blood
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


~ † YouR BunnY,YouR TragedY † ~
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
Rujk


Numarul mesajelor : 467
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/08/2008

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! ^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 1:43 am

Oyyy oyyyyy!!!mina-saaaaaaaaan!!!
Azi pe data de 19 aprilie e ziua lui ma onee-chan >w<
Awww,inca un anisor in plus>w<~
Chiar daca nu suntem langa tine sa te imbratisam,sa ne batem cu frisca ori sa ne batem cu pernele (woaaah,pillows fight @_@<33333) noi mereu vom fi langa tine,acei care tin la tine cu adevarat si iti vrea binele.Acei prieteni care te ajuta cand ai nevoie de ei la bine si la greu,acei prieteni cu care razi mereu,plangi mereu si ii iubesti mereu.Hehe^^
Ce frumos e sa ai o zi fix cand e pastele,ne?^_________^
Well,iti doresc un La multi Ani cu muuuuuulte muuuuuuuuuulte hug-uri xDDD si mereu sa privesti inainte,nu inapoi.Daca vei cadea vreodata,noi te vom ridica si te vom ajuta sa te simti mai bine pentru ca te iubim.Acea familie pe care tu o vrei,pe care tu o placi.Chiar daca m-am certat cu tine,iti spuneam doar ca nu e bine ce ai facut.Iti spuneam ce e bine pentru tine.
Cand ai avut nevoie de mine,mereu ti-am fost alaturi,mi-ai zis ce te apasa pe inima,imi spuneai,te descarcai (si e un lucru bun) eu de fiecare data de ascultam.^^
Si ceilalti de pe forum sunt mandrii de tine ca avem un membru asa de cute si intelegator ca tine.
We love you,nee-chan ゚☆,。・:*:・゚★o(≧∇≦)/o゚★,。・:*:・☆゚

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Now here is my present =3!

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Anigif

Spoiler:
Sus In jos
http://vain-hope.huhohi.com
psycho-JOKER
JOKER
JOKER
psycho-JOKER


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 11/09/2008

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 5:31 am


kawaii Saru-chaaaaan \(^^)/
LA MULTI ANI
scuze ca am fost asa de grabita azinoapte ne XDDD
nu am apucat sa iti dau toate detalile legate de cadoul meu dar eeeh am sa o fac acum
so this is za cadou de la mine ----> .:::I3SR2N::.
well pt ca am desenato exact de ziua ta tio dedic tie
e un alt membru din micul clan de visoreds pe care propun sal fac (dar deja stii asta ^^; )
Depre tipa: are jumate de cap o culaore jumate de alta culaore (alb - rosu) plus pata acea de culoare neagra (adica 3 culori in total)
e desenata in etapa de transfomare in hollow <3. Cand e transormata complec are mai multe brate scheletice (motivu pt care is desenate cateva deja si nu o asculta pe Aki nu se pipaie singura pe ... piept xD =)))) daca vroiam sa o fac ca se pipaie poi o faceam frate pe direct =)))) cu mana unde trebe =)))) )
Stii bine ca idea era sa le dau la toti nume codete dar cand am sa fac profilul ei complect,
vreau ca ea sa aba si o porecla si acea sa fie Saru >w< sper ca nu te superi ne? ^^

that's all
Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ 43254
Sus In jos
http://psycho-joker.hi5.com/
Saruki
Chibi Admin
Saruki


Numarul mesajelor : 414
Varsta : 29
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:25 am

<33333333333333
Arigatou,Aki <3
My sis is an angeeeeel,lumee!
I just love the gift @.@
Arigatou Mina too ^ ^
Iubesc desenul >w<
And nu ma supar daca-i spui Saru
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko


Numarul mesajelor : 188
Varsta : 33
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 11:10 am

LA MULTI ANI!!!!
HAPPY BIRTHDAY!!!
OTANJOBI OMEDETO!!!!
Saruki X3
Sus In jos
Rujk
Vain Hope
Vain Hope
Rujk


Numarul mesajelor : 467
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/08/2008

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 2:25 pm

haha as vrea sa pun pentru Saru si ma rog si pentru ceilalti membri (sper sa se simta aceia care vreau eu XD)



Si de ziua lui Saru ^_____^

Sus In jos
http://vain-hope.huhohi.com
Rin~ko
Junior vain
Junior vain
Rin~ko


Numarul mesajelor : 188
Varsta : 33
Where? : my world
Data de inscriere : 25/01/2009

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 7:49 pm

aki....imi momentul de fata...imi vine sa-ti dau una fiindca m-ai facut sa plang
Sus In jos
Saruki
Chibi Admin
Saruki


Numarul mesajelor : 414
Varsta : 29
Where? : In a cave
Data de inscriere : 17/08/2008

Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitimeDum Apr 19, 2009 9:25 pm

Aww,Aki ._.' ador melodiile <33333333 thanx \ ^.^ /
And thanx Rin too xDD
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Continut sponsorizat





Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ Empty
MesajSubiect: Re: Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/   Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Otanjoubi Omedeto,Saki-chan!!! \^^/
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ue-chan ~ bassist ~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raging Blood :: Our Vain Hope :: Happy Birthday-
Mergi direct la: